Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

ЗАРАБОТОК НА ТУРИЗМЕ

ДОСУГ ИГРЫ - ФЕРМЫ
 

Електровелосипед. Трохи відомостей.

Автор: domovoj69 от 17-02-2015, 05:33, посмотрело:

0 Кількість автомобілів на вулицях міст зростає з неймовірною швидкістю. Пробки на дорогах, проблема з паркуванням і з гаражами все це стає головним болем автолюбителів. Чудовою альтернативою цим завданням постає електровелосипед . Популярність цього виду транспорту набирає обертів. Переваги електровелосипеда часом викликають заздрість власника навіть самого крутого автомобіля. Коли по кілька годин стоять у пробці, добираючись з роботи, велосипедист безперешкодно, обїжджаючи стоять машини, з легким вітерцем підкочує до підїзду свого будинку. Заносить свого коня в квартиру, а якщо він складається, то і взагалі це виглядає граючи. Пробки на дорогах і гараж вже для велосипедів не проблема.

Електровелосипед це той же звичайний велосипед, тільки з електроприводом. Їздити на ньому можуть навіть ті люди, у яких слабка фізична підготовка, тому, що для управління потрібно мінімум зусиль. Безшумний моторчик допомагає долати підйоми, може звільнити від крутіння педалей, коли відчули втому. І в теж час невелика фізичне навантаження потрібно, а це безкоштовні заняття фітнесом. Для управління цим видом транспорту не потрібні права та реєстрація в ГИБДД. Не потрібна страховка і гроші на паливо. Акумулятор для мотора заряджається від домашньої розетки і в перерахунку на оплату за бензин для автомобіля це сущі копійки. А якщо ще додати техогляд, обслуговування в автосервісі, мийка та інше утримання автомобіля, то стає видно всі переваги електровелосипеда.

Електровелосипед це екологічно чистий вид транспорту. Від нього немає вихлопів і чадного газу, він не руйнує покриття доріг.
шаблоны для dleскачать фильмы

Категория: Обзор стран и городов

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.