Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

ЗАРАБОТОК НА ТУРИЗМЕ

ДОСУГ ИГРЫ - ФЕРМЫ
 

Виставка Seafood

Автор: domovoj69 от 9-05-2015, 08:22, посмотрело:

0 Виставка Seafood - це великий зїзд виробників і переробників в рибопромислової. Проводиться вона щорічно в Брюсселі і є найбільш значимою виставкою в світі серед фахівців у цій галузі. Крім самих морепродуктів тут представляють новітню технологію з їх переробки, транспортування та зберігання.

Переробні й рибальські підприємства, представники торгівлі, організації ресторанного бізнесу отримують істотну інформацію про потужності, дефіциті і настрої в рибопереробної промисловості всього світу. Тут же можна знайти великий і різноманітний асортимент морепродуктів, нове обладнання і познайомитися з послугами високого рівня.

Щорічно на виставку зїжджаються представники 1500 компаній, з 140 держав нашої планети. В основному це представники торгового бізнесу, імпортери та експортери, споживачі, представники ресторанного бізнесу та громадського харчування, супермаркетів, ресселером, дистрибютори та інші фахівці у рибопереробної галузі.

Виставка Seafood предявляє новітню продукцію, зразки обладнання, тут можна укладати взаємовигідні контракти, дізнаватися прогресивні тенденції в цій галузі. Крім основного асортименту товарів, предявляється і допоміжна продукція. Це пакувальний матеріал, різні спеції і приправи.
шаблоны для dleскачать фильмы

Категория: Обзор стран и городов

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.