Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

ЗАРАБОТОК НА ТУРИЗМЕ

ДОСУГ ИГРЫ - ФЕРМЫ
 

Інтернет та його можливості

Автор: domovoj69 от 22-04-2015, 11:39, посмотрело:

0 З появою Інтернету людям представилася можливість безмежно спілкуватися через Всесвітню мережу, що вони і роблять. Електронна пошта надзвичайно швидка, як і голосове спілкування з відеозвязком. Всілякі дошки оголошень на сайтах демонструють пропозиції купівлі-продажу як безпосередньо при призначуваних зустрічах, так і посилками за звичайною наземної поштою. Це зручно у великих містах. Приміром, існує дошка оголошень Мінськ , вона включає оголошення про продаж таких товарів, як до автомобілі, побутова техніка, електронна апаратура, меблі, нерухомість, всього і не перерахувати. Продаються рослини і тварини, навіть така дрібниця, як голка для звукознімача. Можна знайти послуги перекладача, вантажоперевезень, ремонту різної техніки та багато інших. Це зручно, не виходячи з дому, включивши компютер і вийшовши в Інтернет, можна знайти потрібний товар, звязатися по телефону, електронною поштою або асьці з людиною, які продають його і домовитися про зустріч. Або купити он-лайн товар в інтернет-магазині, вам його доставлять додому.
Крім дощок оголошень існує також багато соціальних мереж в Інтернеті. Це Однокласники та інші. Можна спілкуватися з друзями, заводити нові знайомства, дарувати подарунки, показувати і дивитися фотографії, грати в компютерні ігри. Жити стало, звичайно, цікавіше. З появою мобільного звязку завжди можна бути в курсі подій, перебуваючи в будь-якому місці. Дзвонити і відповідати на дзвінки, навіть дивитися телепрограми. Про це років 50 тому можна було тільки мріяти. Казка стала дійсністю.
А телебачення! Скільки стало каналів з появою цифрового телебачення і радіомовлення! Сотні телепрограм обрушуються сьогодні з супутників на телевізійні приймачі. Очі розбігаються, коли переглядаєш програму телепередач в газеті. На цю тему виходить безліч журналів. Журнали, до речі, з появою Інтернету, можна скачувати прямо звідти, причому останніх випусків. шаблоны для dleскачать фильмы

Категория: Обзор стран и городов

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.