Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

ЗАРАБОТОК НА ТУРИЗМЕ

ДОСУГ ИГРЫ - ФЕРМЫ
 

Підводна інвалідна коляска

Автор: domovoj69 от 24-04-2015, 18:50, посмотрело:

0 Подводная инвалидная коляска Життя інваліда, не обмежується стінами будинку, і найближчими вулицями, це довела дивовижна жінка - Сью Остін. Сью інвалід, вона прикута до візка, проте це не завадило оселити в життя, здавалося б, шалену і фантастичну по своїй затії, ідею. Так, зявилася на світ, підводний інвалідний візок, яка зробила для інвалідів доступним і підводний світ.

На шляху до народження цього пристрою, протистояло безліч думок, експертних оцінок та інженерних термінів, однак Сью вірила - що її ідея має право жити і виявилася права.

Це незвичайне крісло, у своєму оснащенні має два двигуни і спеціальні прозорі плавники, все управління здійснюється ногами.

У своїх інтервю, Остін говорила про те, що спочатку управління коляскою замислювалося як ручне, але необхідність залишити вільними руки, сприяло появі ножного управління.
Лише одна проблема зачіпає можливості інвалідного крісла, воно іржавіє під водою, але і на це вже готова відповідь, рама повинна бути виготовлена ??титану.

Сью не зупинилася на винаході свого плаваючого крісла, в даний час, вона і її команда, створюють фільми, які носять назву Creative the Spectacle. Мета цих фільмів, показати людям, наскільки вони обмежені у своєму баченні інвалідності, наскільки сильно зміцнилися в людським свідомістю стереотипи, навязані суспільством.
шаблоны для dleскачать фильмы

Категория: Экстримальный туризм

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.