Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

ЗАРАБОТОК НА ТУРИЗМЕ

ДОСУГ ИГРЫ - ФЕРМЫ
 

Провальна четверта спроба

Автор: domovoj69 от 12-03-2013, 14:16, посмотрело:

0 Провальная четвёртая попытка Спортсменці Діані НІАД знову не вдалося поставити рекорд. Вона пливла від Куби до Флориди, в спробі подолати відстань в 165 кілометрів. Однак, 62-річна екстремалка була змушена перервати свою вже четверту спробу. На поточний момент жінка в досить важкому стані, вона сильно виснажена. Не дивно, адже за останні чотири дні, які Діана провела у воді, вона піддавалася багаторазовим укусам медуз, а також боролася з сильними хвилями.

Один з членів супроводжували спортсменку групи зазначив, що попросту жінці прийшов час здатися стихії. До дня народження НІАД залишався рівно один день. На той момент, коли Діану витягли з води, до пункту призначення залишалося близько 88 кілометрів. Ця спроба виявилася найуспішнішою, оскільки їй вдалося дістатися найдалі. Що правда, часу на це також пішло багато.

Після перепочинку екстремалка хотіла повернутися у воду, але завадила нагрянула гроза і сильний вітер, які піднімав хвилі і навіть трохи не перевернув катер з супроводжуючими. Так що від рекорду довелося знову відмовитися.
шаблоны для dleскачать фильмы

Категория: Экстримальный туризм

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.